Sveika!

Sveika!

Man ir patiess prieks, ka varu oficiāli teikt: „Man ir sava mājas lapa”! Esmu pie tā strādājusi jau ilgāku laiku un ne bez grūtībām, bet šodien esmu laimīga, ka man tas ir izdevies. Mājas lapa tika radīta ar mērķi, lai Tu varētu atrast visu nepieciešamo informāciju par pakalpojumiem, ko sniedzu, iegūt vērtīgus padomus, kā arī uzzināt aktualitātes modes un skaistumkopšanas sfērā.

Nekas nesagādā tik lielu gandarījumu, kā laimīgs un apmierināts klients – klients, kas atgriežas un iesaka Tevi citiem. Man ir dota brīnišķīga iespēja sagādāt patīkamas emocijas citiem. Ko gan es vēl vairāk varētu vēlēties!

Es mīlu visu skaisto, tāpēc būšu ideāls palīgs skaistuma meklējumos katrā no Jums. Es iemācīšu, kā to vislabāk izcelt ar grima, frizūras, apģērba un aksesuāru palīdzību. Mans darbs ar klientu ir ļoti rūpīgs un individuāls, tāpēc make up, frizūra un stils, ko radīšu Tev, būs īpaši pārdomāts.

Priecāšos, ja Tu turpmāk sekosi manām aktualitātēm un vēl jo vairāk iepriecināsi mani, ja Tev šī informācija būs noderīga! Seko un izsaki savu viedokli, es ļoti priecāšos!

Baudi dzīvi un esi skaists!